ProfiŠkolenie.sk ProfiŠkolenie.sk

O spoločnosti

Naše školiace centrum

Základom dobrých výsledkov v praxi je predovšetkým schopnosť vzdelávať sa a reagovať na zmeny trhu. Naším dlhodobým cieľom je poskytovať profesionálne školenia obchodných a marketingových zručností získaných počas praxe. Školenia zameriavame na zistenie nedostatkov a ich nápravu. Po absolvovaní školenia účastníci nadobúdajú nové zručnosti ktoré im pomôžu v praxi ľahšie dosahovať stanovené ciele.

Kurzy pre obchodníkov na mieru

Predstavujú tréningy obchodných a predajných zručností, komunikácie s klientom a praktické ukážky uzatvárania obchodných prípadov. Pripravili sme zaujímavé školiace kurzy pre Vašich zamestnancov. Sú výhodným riešením , ako rýchlo a efektívne vzdelávať Váš obchodný team.

Objednajte si školenie u Vás vo firme a ušetrite náklady:

Paušálna cena a objemové zľavy Obsah školenia sa priamo upraví podľa potrieb firmy Znižujú sa náklady na cestovanie Flexibilné riešenie termínov

Nadštandardné firemné školenia

Ponúkame Vám možnosť nadštandardných školení spojených s aktívnym oddychom. Usporiadajte konferenciu, školenie, rokovanie v príjemnom prostredí spojené s pobytom napr. v Tatrách. V ponuke máme široký výber ubytovacích zariadení, v ktorých vieme školenie usporiadať. Pre vypracovanie konkrétnej ponuky a ponuku ubytovacích zariadení kontaktujte:  e-mailom info@profiskolenia.sk